Zczuba.tv

Aktualności

Liga jest nasza!!!!!

• autor: oski997, 2011-06-12 14:10

Wczoraj rozegraliśmy mecz od którego zależało czy wywalczymy 1 miejsce i wygramy tę lige czy nie.Pierwsze minuty to lekka przewaga Jezioraka jednak to my strzelamy bramkę w 13 minucie sędzia odgwizduje rzut karny do piłki podchodzi nasz kapitan Dawid Kowalski niestety bramkarz kapitalnie broni jego strzał jednak w całej tej sytuacji świetnie zachował się Retel który po dobicce pokonał bramkarza.W 25' Jeziorak zdołał doprowadzić do wyrównania w zamieszaniu  po bramką odnalazł się Michał Marczyński i mamy 1:1 do przerwy nic się nie zmieniło.Po przerwie na boisku pojawił się Przemek Lengling który chwile później wyprowadził nas na prowadzenie po rajdzie od połowy boiska Przemek zachował zimną krew i pokonał bramkarza. 10 minut później Przemek idealnie obsłużył Michała Boreckiego ,a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza.W 61' tracimy bramkę pięknym strzałem z dystansu popisał się zawodnik Jezioraka.W 67' znów dał o sobie znać Przemek .Wynik końcowy 4:2 dla Chemika i tym zwycięstwem zapewniliśmy sobie 1 miejsce w tabeli.

bramki:

13' Łukasz Retlewski

25' Michał Marczyński(Jeziorak)

40' Przemek Lengling

50' Michał Borecki

61' Zawodnik Jezioraka

67' Przemek Lengling

Liga jest nasza hej Chemik Liga jest nasza!!!!!!