Zczuba.tv

Aktualności

Wysoka wygrana!!!

• autor: oski997, 2011-05-15 14:15

Wczoraj rozegraliśmy mecz z BKS-em Bydgoszcz mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 11:1.W pierwszych minutach przeważaliśmy czego efektem były szybko strzelone 2 bramki .Najpierw w 2' po rajdzie Tomka.P który wycofał piłkę do Retla ,a ten z 14 metrów precyzyjnym strzałem z pierwszej piłki nie dał szans bramkarzowi gości.Następna bramka dla Chemika padła minutę później po dobrej centrze Sułka Maciej.K pakuje piłkę głową do siatki rywali.Kolejne minuty to nadal szturm na bramkę przeciwnika ,jednak BKS straszył nas kontrami.W 30 minucie po faulu w środku na zawodniku BKS-su , goście mają stały fragment gry który wykorzystują.Do przerwy 2:1 dla Chemika.Po przerwie nasza gra wyglądała o wiele lepiej w 41' pięknym strzałem z około 22 metrów popisał się Bori.Następnie w 46' Jaca który po zmianie stron pojawił się na boisku huknął z około 20 metrów nie dając bramkarzowi żadnych szans.W 4 minuty po bramce Jacy ,gola dla naszego zespołu zdobywa Tomek.P strzelajac pod poprzeczkę.6 minut później i mamy 6 bramkę autorstwa Sułka który mocnym strzałem z pierwszej piłki umieszcza piłkę w siatce.Kolejne minuty to popis Jacy i Borówy.W 58' Jaca po raz drugi w tym spotkaniu pokonuje bramkarza gości. 61 minuta Jaca strzela hat tricka. W 63' minucie rzut karny dla naszego zespołu do piłki podchodzi Bori i technicznym strzałem w prawy róg pokonuje bramkarza.Minutę później znów Jaca dla którego była to już 24 bramka w tym sezonie.Nie minęły 3 minuty ,a Bori zamienia rzut wolny na bramkę strzelając w długi róg.To pierwszy hat trick Michała w Chemiku.Wynik końcowy tego spotkania to 11:1 dla Chemika.