Zczuba.tv

Aktualności

Derby dla Chemika!!!!!

• autor: oski997, 2011-04-17 19:18

Wczoraj nasz zespół zmierzył się w derbowym pojedynku z Gwiazdą Bydgoszcz.Od początku spotkania Chemik prezentował się lepiej .Gwiazda ograniczała się do wybijania piłki.Pierwszy gol dla Chemika wpadł w 4 minucie meczu po pięknym podaniu Jakuba Piotrowskiego, Maciej Kubacki wszedł odważnie na piłke która po strzale Maćka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki.Do końca pierwszej połowy prowadziliśmy gre jednak nie zdobyliśmy bramki.Po zmianie stron w 45 minucie do siatki rywali po podaniu Jacy trafił Tomek.P.Trzecią bramkę dla Chemika zdobył Jakub Piotrowski w 46 minucie Kuba popisał się przepięknym strzałem z około 25 metrów pod poprzeczkę.Ostatnią bramkę w tym spotkaniu dla Chemika w 67 minucie strzelił nasz nowy nabytek Michał Borecki.Bori dobrze odnalazł się w polu karnym i "nożycami" pokonał bramkarza gospodarzy.Wynik końcowy 4:0 dla Chemika!!!