Zczuba.tv

Aktualności

3 punkty wywiezione z ciężkiego terenu!!!

• autor: oski997, 2012-10-02 19:43

W niedzielę nasz zespół wyjechał do Janowca Wielkopolskiego ,by zmierzyć się z tamtejszą Spartą.W pierwszej połowie nasza gra nie wyglądała zbyt dobrze ,brakowało iskry w grze i składnych akcji stąd wynik do przerwy 0:0.Zaraz po przerwie w 41 minucie wejście smoka zaliczył Michał Borecki który dostał wspaniałe podanie od Michała Marczyńskiego ten pierwszy przyjmuję piłkę na klatkę po kilkudzięsięcio metrowym sprincie oddaje strzał ,piłka wypada bramkarzowi z rąk ,a borówa ze stoickim spokojem kończy akcję.Kolejna bramka padła 13 minut później wrzuca borówa ,a Filip Jurczykowski przepięknym wolejem pakuje piłkę do bramki.Trzecią bramkę strzela Jacek Zdrojewski ,a podaje Łukasz Retlewski ,który był tego dnia prawdziwym motorem napędowym zespołu z Glinek. W 76 minucie tracimy bramkę ,jednak nie specjalnie się tym przejmujemy i dalej gramy swoje.W 80 minucie debiutujący w naszym zespole Dawid Kujawa strzela bramkę na 4:1 po pięknej wrzutce Retla z rzutu rożnego.Minutę pózniej Borówa strzela ostatnią już tego dnia bramkę dla naszego zespołu po podaniu Jacka Zdrojewskiego.Wynik końcowy 5:1 dla Chemika .