Zczuba.tv

Aktualności

Inauguracja na plus!!

• autor: oski997, 2012-09-09 20:11

Na inaugurację przyszło nam pojechać do Dąbrowy Chełmińskiej,pogoda cudna do gry w piłkę szkoda jednak ,że na boisku w Dąbrowie kiepskie warunki do gry w piłkę ,ale trzeba było sobie jakoś radzić.W pierwszej połowie mieliśmy optyczną przewagę jednak nasza gra wyglądała trochę ospale mimo to prowadzimy 2:0.Pierwsza bramka wpadła po faulu na Michale Boreckim w polu karnym ,a rzut karny pewnie wykorzystał Oskar Mielczarek.Druga bramka padła po składnej akcji w której Kuba Trepka zachował się bardzo koleżeńsko i dograł Jackowi Zdrojewskiemu praktycznie do pustej bramki.W drugiej połowie nasza gra się poprawiła było więcej gry na jeden kontakt i więcej składnych akcji.W 45 minucie Damian Zaworski za faul na bramkarzu otrzymał żółtą kartkę która moim zdaniem była bez podstawna.Strzelanie rozpoczęliśmy w 49 minucie po wybiciu piłki przez Kamila Krajnika ,Jacek Zdrojewski przedłużył piłkę głową do Borówy ,a ten popędził lewym skrzydłem po kolei ośmieszając obrońców i pewnie pokonał bramkarza.W 51 minucie po szybkim wznowieniu gry przez Kamila Sułkowskiego który wrzucił piłkę do Retla ,a ten pewnym strzałem w długi róg pokonał bramkarza.2 minuty później nasz kapitan Dawid Kowalski asystował przy trafieniu Jacka Zdrojewskiego który pięknie przelobował bramkarza gospodarzy.55 minuta podaje Retlewski ,a Borecki  strzela drugą bramkę w tym meczu.W 62 minucie Dawid Kowalski ogląda żółtą kartkę za faul w bocznym sektorze boiska.Ogólnie praca sędziego w tym spotkaniu wyglądała marnie gospodarze ostro faulowali i nie zostali ukarani żadną kartka ,a nasi zawodnicy za lekkie faule od razu kartki dostają paranoja.W 69 minucie znowu dał znać o sobie Jacol ,a asystował Retel.71 minuta Łukasz.R dopada do piłki odbitej przez bramkarza i mamy 8:0 .W 80 minucie Michał Borecki zdecydował się na uderzenie z ponad 20 metrów i trzeba przyznać ,że naprawde piękne uderzenie w okolicach okienka.Ale Bori i tak wiemy ,że Ci zeszła ;)

skład: Kamil Krajnik (70' Wojciech Plata) - Kamil Sułkowski (60' Paweł Łoboda), Dawid Kowalski, Michał Marczyński, Maciej Kubacki (60' Tomasz Umiński), Oskar Mielczarek (60' Radosław Kowalewski), Łukasz Retlewski, Michał Borecki, Jakub Markowski (40' Damian Zaworski), Jakub Trepka, Jacek Zdrojewski

bramki: 3 Jacek Zdrojewski,3 Michał Borecki,2 Łukasz Retlewski,1 Oskar Mielczarek

kartki: żółte:Zaworski,Kowalski