Zczuba.tv

Aktualności

Wygrana w drugim sparingu!

• autor: oski997, 2012-08-10 22:30

W dzisiejszym meczu pokonaliśmy GLKS Dobrcz 4:2(1:2).W pierwszej połowie nasza gra nie wyglądała kolorowo mimo stworzonych sobie sytuacji dostajemy bramkę na początku spotkania i 1:0 w plecy ,kiedy udaje nam się doprowadzić do remisu za sprawą Michała Marczyńskiego asystującym był Mikołaj Rajczakowski.Chwilę później znowu drużyna gości wychodzi na prowadzenie,widać było brak koncentracji w tyłach.Po przerwie trener zrobił zmiany i nasza gra wyglądała nieco lepiej. Najpierw po ładnej akcji Łukasza Retlewskiego i Jacka Zdrojewskiego doprowadzamy do wyrównania ten pierwszy idealnie obsłużył Jacka ,a ten zachował zimną krew w polu karnym i pokonał bramkarza.Następnie znowu podaje Retlewski strzela Rajczakowski piłka niefortunnie odbija się od rywala i wpada do bramki.Chwile przed końcem spotkania wymiana piłki między Jackiem ,Oskarem ,a Łukaszem ten ostatni posyła kapitalną piłkę wprost na głowę Marczyńskiego i mamy 4:2.Widać ,że zespół grał na zmęczeniu po dość cięzkich treningach.We wtorek czekają nas dwa sparingi z SMS-em Łódź i Arką Gdynia.