Zczuba.tv

Aktualności

Wysoka Wygrana w Toruniu!!

• autor: oski997, 2012-06-06 22:14

W sobotę wysoko pokonaliśmy w Toruniu zespół Elany 10:1.Od początku meczu przeważaliśmy jednak zdobyć pierwszą bramkę udało się nam dopiero w 18 minucie meczu ,a autorem bramki Jacek Zdrojewski asystującym Jakub Piotrowski.Jakieś dwie minuty później swoje premierowe trafienie w barwach Chemika zalicza Paweł Łoboda który zdecydował się na strzał z około 35 metrów i pokonał bramkarza.5 minut później nareszcie trafił Borówa który wcześniej nie wykorzystał dwóch dogodnych sytuacji a asystentem ponownie Jakub Piotrowski.W 33 minucie Michał Borecki zagrywa do Kuby Piotrowskiego ,a ten pięknym lobem pokonał bramkarza i mamy 4:0.Jednak minutę później w nasze szeregi wkradło się rozluźnienie i Elana strzela kontaktową bramkę.Drugą połowę rozpoczeliśmy niemrawo Elana przeważała i stwarzała groźne sytuacje.Jednak od 50 minuty sygnał do ataku dał Michał Borecki który po podaniu Jakuba Piotrowskiego pięknym strzałem głową od poprzeczki pokonał bramkarza.W 53 minucie dośrodkowanie Pawła Łobody wykorzystał Jacek Zdrojewski. W 57 minucie podwyższamy na 7:1 za sprawą Jakuba Piotrowskiego.Minute później po podaniu Boriego swoje pierwsze trafienie w barwach Chemika zaliczył Jakub Markowski który pewnym strzałem nie dał szans bramkarzowi.W 68 minucie swoje 3 trafienie zaliczył Michał Borecki po podaniu Krystiana Suta.2 minuty później Michał Marczyński który zapędził się do przodu doczekał się swojej pierwszej bramki w barwach naszego klubu i strzałem przy słupku pokonał bramkarza.

Elana Toruń 10:1 Chemik Bydgoszcz

bramki:

18' Jacek Zdrojewski ( as.Jakub Piotrowski)

20' Paweł Łoboda

25' Michał Borecki (as.Jakub Piotrowski)

33' Jakub Piotrowski (as.Michał Borecki)

34' zawodnik Elany

50' Michał Borecki (as.Jakub Piotrowski)

53' Jacek Zdrojewski (as.Paweł Łoboda)

57' Jakub Piotrowski

58' Jakub Markowski ( as.Michał Borecki)

67' Michał Borecki (as.Krystian Sut)

68' Michał Marczyński