Zczuba.tv

Aktualności

Porażka po słabym meczu!

• autor: oski997, 2012-04-23 15:02

Wczoraj nasz zespół przegrał po słabym meczu w naszym wykonaniu z Bydgoskim Zawiszą 1:0.Pierwsze minuty to przewaga naszego rywala zza miedzy,my nie potrafiliśmy zrobić składnej akcji i efektem tego jest strata bramki po stałym fragmencie gry dla Zawiszy pod koniec pierwszej połowy nasze ataki ożywiły się trochę i my mieliśmy przewagę jednak nic z tego nie wynikało.W drugiej połowie gra była bardziej wyrównana jednak nic się nie zmieniło.Przegrywając ten mecz tracimy pierwsze miejsce w ligowej tabeli.Ale Głowy do góry liga się jeszcze nie skończyła! Muszę napisać jeszcze tylko o pracy sędziego w tym meczu który od początku spotkania widział faule tylko w jedną stronę była też taka sytuacja gdzie bramkarz Zawiszy wypuszcza piłkę z rąk ,a Jacek ją przejmuje wtedy też sędzia dał o sobie znać i zagwizdał faul dla Zawiszy było jeszcze wiele takich sytuacji ,a później się dziwić ,że wiele osób reaguje agresywnie na prace sędziego.Jednak nie mówię,że przegraliśmy bo sędzia był zły ,po prostu Zawisza był lepszy ,a nam brakowało iskry w grze .

Chemik Bydgoszcz 0:1(0:1) Zawisza Bydgoszcz